Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Цими вихідними наші студенти відвідали місто Лева. Львів зачарував їх своїми старовинними будівлями, цікавою архітектурою, скульптурами і надзвичайною гостинністю жителів міста.
Дуже пізнавальною для молоді виявилася ця мандрівка. Студенти відвідали Дім вчених, Національний університет ім. Івана Франка, палац Потоцьких, парк «Високий замок». Вони подолали 408 сходинок та піднялися на міську Ратушу, аби побачити дивовижні краєвиди міста Лева. Також молодь побувала у неповторних храмах – костелі єзуїтів, Домініканському соборі, Латинській катедрі та соборі Святого Юра.
Студенти мандрували загадковими лабіринтами львівських двориків, зазирнули до копальні кави і майстерні шоколаду, де поласували фірмовими солодощами. Із ресторанів екскурсовод показала їм «Дім легенд» і «Найдорожчу Ресторацію Галичини», приміщення якої прикрашені картинами зі світовими та українськими масонами.
Безліч нових і незабутніх вражень подарував студентам гостинний Львів — чарівне місто, в яке завжди хочеться повертатися.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!