Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Літнє стажування студентів кафедри готельно-ресторанної справи Східноєвропейського університету проходить у готелі «Україна» в Черкасах. Студенти закріплюють теоретичні знання та набувають практичних навичок на посадах адміністратора, портьє, офіціанта, бармена, кухаря.
– Високий професійний рівень менеджменту і персоналу, гарна матеріально-технічна база готелю, доброзичлива атмосфера, відпрацьовані програми стажування – це ті складові, що дозволяють підготувати професіонала готельно-ресторанної справи, – запевняє завідувач кафедри готельно-ресторанної справи Анна Собко.
Студенти задоволені стажуванням, оскільки мають можливість здобути практичний досвід і удосконалити професійну майстерність.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!