Презентація картин імпресіоністів у Східноєвропейського університету

Саме у такому руслі 9 вересня 2011 року у холі університету відбулася презентація виставки репродукцій картин відомих художників-імпресіоністів: Поля Гогена, Клода Моне, Ван Гога та інших за підтримки громадської організації «Ліга культури» та її представників: Палагути І.Ю., Муляр Н.М., Северенчук Л.А.

Велику зацікавленість викликала лекція викладача кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Демидова Олексія Борисовича, присвячена теоретико-естетичним канонам мистецтва імпресіонізму, походженню та ролі цього напряму в загальній системі розвитку сучасного живопису.

Презентація як частина комплексної програми естетичного виховання молоді, сприяла розширенню світоглядної позиції в аспекті поглиблення теоретико-методологічних знань в галузі мистецтва не лише студентів, а й викладачів ВУЗу.