Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Великдень – найбільше християнське свято, яке несе віру, надію та любов.
В такий день кожна людина має відчути турботу та підтримку, а особливо ті, хто знаходиться далеко від родини і захищає нас на фронті. Тож студенти Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова разом з представниками Свято – Троїцького собору долучились до благодійної акції «Подаруй паску воїну», власноруч прикрашали пасочки з найщирішими привітаннями та побажаннями миру. Прикрашені паски після освячення в Свято – Троїцькому соборі, відправляться до воїнів, що захищають нашу державу.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!