Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
22 квітня 2021 року у Східноєвропейському університеті імені Рауфа Аблязова відбулася Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «СУЧАСНИЙ СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ РИНКУ ПОСЛУГ УКРАЇНИ», матеріали якої висвітлюють актуальні проблеми окресленої проблематики в контексті сучасних світових викликів.
У конференції взяли участь близько 200 представників із таких міст України: Вінниця, Дніпро, Запоріжжя, Ірпінь, Київ, Кривий Ріг, Луганськ, Луцьк,
Львів, Маріуполь, Мелітополь, Одеса, Рівне, Полтава, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, а також наші шановні гості з Білорусі (м. Гомель). Через обмеження, зумовлені пандемією, ми вітали їх онлайн. Усі отримали сертифікати учасників та збірник матеріалів конференції.
Висловлюємо щиру подяку представникам за участь у наших наукових заходах та сподіваємося на подальшу співпрацю!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!