Гостьова лекція з Інформаційного права

В рамках вивчення освітнього компонента «Правові засади розвитку інформаційного суспільства в Україні» здобувачі 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 081 «Право» 08 лютого 2024 року долучилися до відкритої лекції докторки юридичних наук, професорки кафедри адміністративного та інформаційного права Сумського національного аграрного університету Ірини Арістової.

Тема лекції: «Наукові школи у галузі інформаційного права. Методологія інформаційного права».

Здобувачі ознайомилися з механізмом впровадження нової етики юридичних знань в суспільний простір. Також мали змогу ознайомитися з роботою наукової школи спікерки «Правові засади інформаційного суспільства, заснованого на знаннях, та інформаційної держави».

Дякуємо пані Ірині за запрошення та змістовно викладений матеріал лекції.