Дні науки в СУЕМ

18-19 квітня в Східноєвропейському університеті в межах Днів науки відбулася міжнародна науково-практична конференція «Проблеми формування систем управління в умовах глобалізації: теорія, методологія, практика».

В роботі конференції взяли участь понад 130 науковців. Окрім співробітників Східноєвропейського університету, на запрошення відгукнулися науковці з Києва, Сімферополя, Полтави, Дніпродзержинська, Херсона, Луцька, Сум, Дніпропетровська, Львова, Харкова, Одеси, Донецька, Тернополя, Хмельницька.

Пленарне засідання відкрила ректор Східноєвропейського університету. З вітальним словом виступила голова Української Асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти, к.е.н., професор Ушакова Ніна Миколаївна. Учасники мали змогу заслухали наукову доповідь доктора економічних наук, професора кафедри міжнародної економіки Львівської комерційної академії Яремко Лариси Адольфівни «Конкурентоспроможності регіону та фіскально-економічні чинники її забезпечення», що викликала цікаву дискусію. Доповідь доктора економічних наук, професора Козловського Віталія Володимировича стосувалася інноваційності як іманентної складової соціально-орієнтованої моделі економічного розвитку України; доктора технічних наук, професора Задорожного Івана Степановича – теорії і практики управління безпекою бізнесу; доктора медичних наук, професора Савченка Андрія Миколайовича – переговорів, розв’язання конфліктів і суперечок у менеджменті.

Обговорення наукової проблематики конференції продовжилося на секційних засіданнях за широким колом напрямків, об’єднаних проблематикою сучасного менеджменту. До роботи конференції залучено понад 260 студентів, які взяли участь в секційних засіданнях традиційної для СУЕМ студентської науково-практичної конференції (СНПК) та виступили зі своїми доповідями.