День знань в СУРА

У Східноєвропейському університеті імені Рауфа Аблязова та фаховому коледжі СУРА відбулись урочистості з нагоди початку нового навчального року.

Студентів вітала відома черкаська майстриня народного мистецтва, заслужена художниця України, Олександра Василівна Теліженко. Ректор університету Чудаєва Ія Борисівна та директор коледжу Новак Анна Валеріївна дали поради й настанови першокурсникам, привітали старші курси з поверненням на навчання.

Активних студентів було нагороджено грамотами. Студенти-першокурсники виголосили клятви та зобов'язались гордо нести статус студента університету та коледжу СУРА

Ще раз вітаємо наших студентів і бажаємо цікавого та успішного навчального року, високих здобутків у науці й творчих злетів!