Благодійність студентської ради

Актив Студентської ради відвідав Територіальний центр соціальної допомоги Соснівського району м.Черкаси, де отримав подяку за плідну співпрацю з територіальним центром та за активну участь в проведенні благодійної акції «Не залищайся байдужим».

Вже багато років СУЕМ співпрацює із різними міськими та обласними закладами, що спеціалізуються на благодійності.

Масштабна акція «Не залишайтесь байдужими» розпочалася ще у січні, протягом цього часу студенти приносили речі, іграшки, які були передані сиротам та інвалідам. Соціальний сектор Студентської ради активно розробляє нові можливості сприяння благочинності. Голова Студентської ради, Ігнатьєва Віра,  зазначає: «Доброчинність є важливою складовою розвитку особистості, тому Студентська рада має всебічно сприяти проявам філантропії студентів. Ми дуже вдячні всім студентам та викладачам, які взяли участь в акції.»