Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Недільна ранкова гра футзальної “Громади-СУЕМ” на початку видалася доволі нервовою. Проте лідери команди Андрій Сторчоус і Максим Авер’янов “накрутили” обертів і своїм партнерам, і супернику. У підсумку першого тайму – 1:0 хлопці повели у рахунку над “Аркою” (гол забив В’ячеслав Орел).
У другому таймі наші футзалісти включили пресинг суперника на його ж половині ігрового майданчика. Це змусило опонентів помилятися і дало можливість відзначитися гравцеві вже з другої четвірки: Олексій Конюша робить рахунок 2:0. По черговій заміні четвірок у “громадівців” свій сольний прохід завершив влучним пострілом круглого у ворота “Арки” Максим Авер’янов. А під кінець зустрічі тонку комбінацію замкнув своїм другим голом у матчі Орел. Отже, 4:0! Наша “Громада” на позитивній ноті завершує Дні відкритих дверей Східноєвропейського університету цієї осені й увійшла до зимових ігор на третьому місці вищої ліги Черкаської області.
Наступні матчі у нашій лізі відбудуться у ПС “Будівельник” 15 грудня 2019 року. Поточні лідери (див. турнірну таблицю) у 3-му турі зіграють свої поєдинки з аутсайдерами, а нашій команді випадає “дербі” між закладами вищої освіти – ЧІПБ та СУЕМ – за закріплення в першій трійці двоколового чемпіонату із 10 матчів.
Чекаємо наших затятих уболівальників – студентів та викладачів – на принциповому поєдинку з Черкаським інститутом пожежної безпеки!
15.ХІІ.2019
14:00 Арка-Вдала – Черкасиобленегро
15:00 Рятівник – Громада-СУЕМ
16:00 Черкасиенергозбут – Яснозір’я
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!