28 червня — День Конституції України
Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова вітає всіх з Днем Конституції України!
Сьогодні у Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту відбувся урочистий випуск здобувачів ступеня вищої освіти магістра. Дипломи отримали 168 фахівців із менеджменту, права, маркетингу, обліку і оподаткування, фінансів, банківської справи та страхування й інших спеціальностей.
Розпочали захід хвилиною мовчання в пам’ять про засновника університету Рауфа Ахметовича Аблязова.
Звертаючись до випускників, ректор вишу Сергій Шамара побажав їм наснаги й успіху на життєвому шляху, впевненості у власних силах, наполегливості в досягненні поставленої мети, а також не забувати рідну Альма-матер.
Вітаємо дипломованих магістрів і віримо в те, що випускники примножуватимуть здобутки Східноєвропейського університету. Успіхів і щасливої життєвої дороги!
Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова вітає всіх з Днем Конституції України!
Захист кваліфікаційних робіт студентів спеціальності «Менеджмент» освітнього ступеня «бакалавр»
У Східноєвропейському університеті імені Рауфа Аблязова відбувся захист кваліфікаційних робіт бакалаврів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» за освітньою програмою «Готельно-ресторанна справа».