Магістри Східноєвропейського університету святкують випускний

Сьогодні у Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту відбувся урочистий випуск здобувачів ступеня вищої освіти магістра. Дипломи отримали 168 фахівців із менеджменту, права, маркетингу, обліку і оподаткування, фінансів, банківської справи та страхування й інших спеціальностей.

Розпочали захід хвилиною мовчання в пам’ять про засновника університету Рауфа Ахметовича Аблязова.

Звертаючись до випускників, ректор вишу Сергій Шамара побажав їм наснаги й успіху на життєвому шляху, впевненості у власних силах, наполегливості в досягненні поставленої мети, а також не забувати рідну Альма-матер.

Вітаємо дипломованих магістрів і віримо в те, що випускники примножуватимуть здобутки Східноєвропейського університету. Успіхів і щасливої життєвої дороги!