Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
1 липня у Школі краси та мистецтв Східноєвропейського університету відбувся випуск групи з професії «Перукар. Манікюрник».
Протягом 10 місяців слухачі курсів вивчали перукарське мистецтво, стилістику, візаж і манікюрну справу. І ось сьогодні вони отримали омріяні дипломи та здобули професію, яка приноситиме їм і моральне, і матеріальне задоволення.
Випускники успішно склали державну кваліфікаційну атестацію, отримали відмінні оцінки і справили позитивне враження на роботодавців, які були запрошені на іспит. Усі слухачі продемонстрували чудові прогресивні навички і вміння: укладки, стрижки, фантазійні зачіски – все з урахуванням модних тенденцій, індивідуальних особливостей моделі, з елементами творчості і креативу.
За час навчання вони навчились виконувати класичний обрізний та європейський манікюр, а також пройшли підготовку з нігтьового дизайну.
25 червня 2015 року під час захисту випускних робіт слухачі курсів підтвердили своє право називатися майстрами перукарської і манікюрної справи, презентувавши бездоганні образи перед комісією.
І вже 16-18 вересня вони демонструватимуть свої ідеї та вміння на відкритому турі Чемпіонату України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики, макіяжу, нарощування і декорування вій «Кубок Києва».
Без сумнівів, що попереду на них чекає багато випробувань – семінари, майстер-класи, конкурси, повсякденна кропітка робота – саме з усього цього і складається професійна кар’єра справжнього майстра. Але база, яку вони отримали у Школі краси та мистецтв Східноєвропейського університету, стане міцним фундаментом для їх професії.
Ми впевнені, що слухачі навчального закладу будуть працевлаштовані найближчим часом (деякі з них вже отримали роботу), бо мають і знання, і навички, і бажання працювати за обраною професією. А жителі міста отримали фахівців, що нестимуть красу до кожного. Краса дійсно робить наше життя кращим!
Вітаємо випускників курсів! Зичимо їм творчих успіхів, професійного зростання, гарних та вдячних клієнтів!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!