Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Після поразки 9 квітня збірна викладачів СУЕМ із футболу 23 квітня 2012 р. знову зійшлася помірятися силами зі збірною студентів СУЕМ.
Гра виявилася достатньо жвавою і емоційною. Із перемінним успіхом команди вели в рахунку забитих м’ячів, чим створювали інтригу й непересічні враження у вболівальницьких трибун. Зрештою, два тайми по 30 хв. завершилися підсумком у 8 голів, поділених порівно.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!