Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Наша матеріально-технічна повністю відповідає освітнім вимогам і програмам підготовки фахівців та забезпечує процес навчання на рівні сучасних європейських стандартів.
До послуг студентів:
Ти зможеш сам у цьому переконатися, завітавши до нас у будь-який час!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!