Східноєвропейський університет економіки і менеджменту більше п’яти років є партнером Стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. Це загальнонаціональна програма з підтримки талановитих студентів, метою якої є сприяння формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної й ділової еліти України.
Стипендіати відбираються щорічно на відкритому всеукраїнському конкурсі незалежними фаховими експертами за результатами оцінки письмових анонімних робіт і під час проведення очних змагань. При цьому головними критеріями відбору є високий рівень фахових знань, самостійна наукова робота, лідерські, комунікаційні та творчі здібності.
Цього року до участі в конкурсі долучилось більше тисячі студентів із 68 вищих навчальних закладів України. Вихованці Східноєвропейського університету щорічно беруть участь у конкурсі і вже неодноразово ставали стипендіатами.
Так, за результатами дев’ятого конкурсного відбору–2014/2015 студентка магістратури Світлана Немилостива потрапила до сотні стипендіатів програми з роботою «Створення цілісного комплексу з вирощування плодоовочевої продукції в закритому грунті та виробництва паливних пелет на основі культури Salix Viminalis». Упродовж року вона отримуватиме щомісячну стипендію від Фонду Віктора Пінчука в розмірі понад 900 гривень.
Здобуті перемоги в конкурсі дають змогу студентам СУЕМу продовжувати брати участь у проектах Фонду Віктора Пінчука, відвідувати публічні лекції, знайомитися та спілкуватися з відомими науковцями, політиками, представниками бізнесу, громадськими і культурними діячами.
17–19 червня 2015 року Світлана візьме участь у 8-му Молодіжному Форумі "Завтра.UA" для стипендіатів–2015, який відбудеться в Києві.
Урочистою та відповідальною подією для студентів 4 курсу бакалаврату спеціальності «Дизайн» став захист кваліфікаційних робіт, який відбувся за участю екзаменаційної комісії, викладачів кафедри та гостей заходу.
Студентка бакалаврату Валерія Шаталова спеціальності «Право» взяла участь у IV Всеукраїнській науково-теоретичній конференції до Дня науки України «Держава і суспільство: сучасні виклики та пошук рішень».
27 травня під патронатом мера Анатолія Бондаренка відбулося яскраве завершення навчального року Університету третього віку. Атмосфера заходу поєднала елегантність, щирі емоції та справжню радість від спілкування.