Податкова система Німеччини: структура, надходження та розподіл
Здобувачі спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» відвідали лекцію Професора Себастьяна Гехерта з Хемніцького технологічного університету (Німеччина).
У Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту триває тиждень права з нагоди відзначення Дня юриста. Сьогодні студенти молодших курсів спеціальності «Право» зійшлися в інтелектуальному змаганні – брейн-рингу.
За звання найкмітливіших боролися 4 команди – по дві команди з коледжу та університету. Гра видалася цікавою і багатою на дотепні варіанти відповідей на витончені питання юридичної науки. Команди то вирівнювали рахунки, то вибивалися вперед. Зрештою, як і в кожній грі, визначилися свої переможці. Ними стали студенти 3 курсу Коледжу економіки і управління.
Загалом під час проведення брейн-рингу панувала жвава атмосфера в дусі здорової конкуренції. Молодь вкрай зацікавились таким оригінальним форматом перевірки знань. І гравці, і організатори отримали велику кількість позитивних емоцій та вражень.
Здобувачі спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» відвідали лекцію Професора Себастьяна Гехерта з Хемніцького технологічного університету (Німеччина).
аступниця завідувача кафедри права та інформаційної справи Анастасія Литвиненко та студентка 3-го курсу спеціальності "Право" Дар’я Генкель взяли участь у круглому столі на тему “Хід реалізації та перші результати Програми відновного правосуддя за участю неповнолітніх, які є підозрюваними, обвинуваченими у вчиненні кримінального правопорушення”.
На кафедрі теорії і практики перекладу та іноземних мов відбувся круглий стіл «Провідні стратегії перекладу художнього тексту в аспекті зв’язку автор-перекладач-читач».