Сучасні АІ- практики та інструменти для викладачів
Команда UAPP провела практичний тренінг для викладачів СУРА
Suggested:
Студенти та викладачі спеціальності «Дизайн» продемонстрували свою творчість і командний дух, долучившись до підготовки святкування Вечорниць, які відбудуться 1 грудня в СУРА.
Під час практичного заняття майбутні дизайнери не лише ознайомилися з елементами українського етнодизайну, але й активно застосували свої знання на практиці.
Одним із ключових елементів декору став саморобний тин, який студенти власноруч змайстрували, дотримуючись традиційних технік плетіння.
Такий елемент є важливою частиною українського культурного середовища, адже створює автентичну атмосферу та підкреслює дух народного свята.
У процесі роботи студенти проявили креативність, відповідальність та вміння працювати в команді.
Викладачі відзначили старання здобувачів освіти, адже створений тин стане центральним об’єктом фотозони, що зустрічатиме гостей свята.
Підготовка до Вечорниць у СУРА триває, а внесок студентів спеціальності «Дизайн» робить свято ще більш барвистим, теплим та сповненим українськими традиціями.
Команда UAPP провела практичний тренінг для викладачів СУРА
Маємо приємну новину для всіх, хто мріє про кар'єру в IT!
Для студентів Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова та фахового коледжу СУРА регулярно проводяться розвивальні заходи від Черкаського молодіжного ресурсного центру.