Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Студенти університету й коледжу спеціальностей «Економіка», «Облік і оподаткування», «Право», «Маркетинг» відвідали з екскурсією Черкаський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України. Захід організовано в межах проведення Тижня права.
Студенти мали можливість не лише теоретично, але й практично ознайомитися з особливостями проведення експертиз, зокрема економічних, товарознавчих, будівельних, почеркознавчих, криміналістичних, хімічних. Це сприятиме поглибленню їхніх знань із таких профільних дисциплін, як «Судово-бухгалтерська експертиза», «Судова бухгалтерія», «Товарознавство», «Комерційна діяльність», «Кримінальний процес», «Криміналістика», «Кримінологія» та ін.
Молодь була у захваті та щиро подякувала центру за пізнавальну екскурсію.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!