Студентам пропонують стажування в Туреччині

Студентам пропонують стажування в Туреччині

Східноєвропейський університет відвідала делегація відомої турецької компанії в сфері працевлаштування іноземців, консалтингу, посередництва і обслуговування «Tayga danismanlik».

Фахівці компанії презентували студентам програму стажування в п'ятизіркових готелях Туреччини на сезон 2016 року. Вони надали детальну інформацію щодо умов участі, термінів стажування, проходження співбесіди й оформлення документів.

Головна вимога до бажаючих стажуватися – вільне володіння російською та англійською не нижче середнього. Перевагою буде знання й інших мов (німецької, турецької). Пріоритет надаватимуть студентам кафедр туризму, готельно-ресторанної справи, теорії і практики перекладу.

Для проходження стажування компанія пропонує наступні позиції: гест рілейшнз, ресепшионіст, бармен, барбой, офіціант, комі, хостес, аніматор, міні-клуб, покоївка, стюард.

Готель сплачує витрати на проживання студента в гуртожитку, харчування, переліт в обидві сторони і медичну страховку. Студент за власні кошти оплачує лише візу. Оплата праці становитиме від 400 до 600 доларів щомісячно. По завершенні стажування студент отримає сертифікат.

Стажування дозволить студентам не лише здобути практичні навички під час роботи з професіоналами своєї справи, а й зарекомендувати себе як вже сформованого фахівця і працевлаштуватися за кордоном.