Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Східноєвропейський університет економіки і менеджменту та Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради підписали договір про співпрацю в галузі освіти.
Згідно з договором, продовжується співпраця університету з позашкільним навчальним закладом, який є навчально-практичною та методичною базою проведення занять і практики для студентів спеціальностей «Готельно-ресторанна справа» та «Туризм», зокрема і для вихованців Коледжу економіки і управління.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!