Тяжка, непоправна втрата для родини СУРА
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича- Кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
З народними забавами, майстер-класами тамлинцями на будь-який смак відбулося святкування Масниці в парку «Сосновий бір» у Черкасах.
Традиційно до заходу долучився Східноєвропейський університет економіки і менеджменту, презентувавши страви своїх студентів і викладачів.
Кафедра готельно-ресторанної справи та туризму приготувала для гостей свята вареники з капустою і картоплею та більше тисячі млинців. Підхід творчий: різні ідеї загортання млинців, а ще більше ідей стосовно їхньої начинки. На будь-який смак: із медом чи варенням, м’ясні, начинені сиром із родзинками, грибами, червоною ікрою… Подавали їх з гарячим чаєм із закарпатських трав.
Вражали не лише смаковими якостями, а й презентацією подачі страв, оригінальністю оформлення столу, використовуючи при цьому вишиті рушники, глиняні глечики й інші елементи.
Східноєвропейський університет ще раз вітає всіх із Масницею! Нехай зима забере з собою всі негаразди, а весна принесе тільки здоров’я, щастя, любов і благополуччя!
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича- Кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.