Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Адміністрація Університету та його професорсько-викладацький склад щиро вітають своїх випускників з отриманням дипломів та бажають міцного здоров’я, активності і успіху на життєвому шляху!
Ми впевнені, що знання та вміння, що надає наш Університет, є добрим фундаментом для розбудови нової України – в суспільному плані, і побудови власного успішного життя - в персональному.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!