Визначне досягнення наших науковців до Дня науки!
З нагоди Дня науки, маємо честь привітати науковців Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова з високими державними нагородами!
21 листопада магістранти, які здобувають вищу освіту за спеціальністю 081 «Право», склали Єдиний державний кваліфікаційний іспит (ЄДКІ). Цей іспит є обов’язковою умовою для завершення навчання в магістратурі та отримання диплома магістра права.
Цьогоріч здобувачі складали ЄДКІ у формі компʼютерного тестування, яке забезпечує прозорість та об'єктивність оцінювання. Кожен студент мав доступ до спеціальної онлайн-платформи, на якій були розміщені тестові завдання.
ЄДКІ є завершальним етапом навчання в магістратурі, після успішного складання якого випускники отримують диплом магістра права. Цей іспит забезпечує:
• високий рівень підготовки випускників;
• відповідність знань здобувачів міжнародним стандартам;
• конкурентоспроможність на ринку праці.
Складання ЄДКІ також сприяє професійному розвитку студентів, адже вони підтверджують свої знання у різних галузях права.
З нагоди Дня науки, маємо честь привітати науковців Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова з високими державними нагородами!
У СУРА успішно відбулася інформаційна презентація вибіркових освітніх компонентів для студентів спеціальностей «Готельно-ресторанна справа» та «Туризм і рекреація».
День вишиванки — важлива культурна подія, яка відзначається в третій четвер травня та об'єднує українців по всьому світу.