Науково-практична конференція
Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова взяв участь у науково-практичній конференції молодих вчених та студентів «Актуальні проблеми економіки та менеджменту в умовах сучасних викликів»
З метою стимулювання студентської молоді до вивчення української мови і літератури, в рамках підготовки до відзначення у 2014 році 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка Указом Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 з 2011 року започатковано проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
16 листопада у Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту у День української писемності та мови стартував І етап ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. Тематика творчих завдань Конкурсу була звернена до творчості і долі славетного земляка; спрямована на духовні цінності, історичне минуле. За результатами робіт переможцями конкурсу стали студенти-першокурсники – Тібенко Вікторія ( гр. ЕФ – 21), Орлова Анастасія (гр. ЮР – 21).
Вітаємо шанувальників творчості Т.Г.Шевченка, знавців української мови!
Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова взяв участь у науково-практичній конференції молодих вчених та студентів «Актуальні проблеми економіки та менеджменту в умовах сучасних викликів»
а проєктом програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+, модуль жан моне «ЄС для розвитку цифрової, екологічної та фінансової обізнаності громадян»
Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова взяв активну участь у важливому регіональному семінарі, присвяченому сучасному стану системи забезпечення якості вищої освіти в Україні!