Футзальний “матч дружби” провели команди Східноєвропейського університету та коледжу економіки і управління

Із нагоди Дня студента на паркеті Палацу спорту “Будівельник” зустрілися дві збірні команди Східноєвропейського: власне Університету та Коледжу при ньому.

У кожній команді грали і студенти, і викладачі. Матч судив випускник вишу й відомий у футбольних колах арбітр Микола Кінішенко.

Номінальні господарі (команда Університету, капітан – Віктор Миколенко) розпочали матч невдало. Гості (колежани, капітан – Сергій Шамара) нав’язали швидкий темп і вже в перші 10 хвилин відірвалися в рахунку завдяки голам Руслана Дубини (двічі), Віталія Харитонова і Віталія Руденка. Зусиллями партнерів і завдяки своїм технічним здібностям перший гол вдалося відквитати Максиму Криворучку (1:4). Та колежани знову забили: цього разу відзначився Владислав Столяр, а Дубина довів рахунок своїх голів у матчі до хет-трику (1:6). Під завісу першого тайму Криворучко відквитав ще один м’яч і команди пішли на перерву.

Перші 10 хвилин другого тайму не принесли успіху жодній із команд. Лідер колежан Микита Осика зрештою відзначився своїм голом. Після чого двічі поспіль святкувала голи вже команда Університету (4:7). Наприкінці зустрічі за колектив Коледжу знову забив Столяр, а за виш – їхній лідер атак Криворучко. У підсумку – 5:8. У товариському “матчі дружби” цього разу сильнішими були футзалісти з коледжу.

Приємно відзначити високий рівень уболівальницької активності. На гру завітала ректор, проректори, директори інститутів, викладачі та студенти різних курсів. Кожен активно підтримував своїх улюбленців, святкував голи яскравими емоціями й оплесками.