Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
23 березня у Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту відбувся День відкритих дверей підготовлений інститутом економіки. Університет гостинно привітав понад 250 своїх гостей.
До його стін завітали гості зі шкіл міста Черкаси та області. В ході заходу вони мали змогу поспілкуватися із керівництвом, викладачами кафедр, студентами університету. Для бажаючих програма заходу передбачила екскурсію навчальним закладом.
СУЕМ гостинно запрошує майбутніх абітурієнтів до навчання в нашому університеті.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!