Актори Черкаського театру зустрілися зі студентами Східноєвропейського університету

Актори Черкаського театру зустрілися зі студентами Східноєвропейського університету

Минулого тижня актори Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка завітали до Східноєвропейського університету економіки і менеджменту, щоб зустрітися зі студентами та викладачами.

Для акторів студенти як молоді мислячі глядачі мають особливе значення, оскільки молодь відвідує театр тоді, коли у ньому відчувається імпульс часу, а вистави насичені новим звучанням та актуальністю сучасних подій.

Творча зустріч із акторами черкаського театру проходила в душевній і невимушеній обстановці. Талановитий актор і режисер Олесь Павлютін активно спілкувався з аудиторією, цікавився думкою студентів щодо діючого репертуару, жартував та демонстрував свою акторську гру.

Митці розповіли про свою творчу діяльність та представили уривки зі спектаклів. Зокрема, заслужена артистка України, улюблениця черкащан Тетяна Крижанівська продемонструвала фрагмент із моновистави «Елеонора», де вона грає відому італійську актрису Елеонору Дузе. Також студентам і викладачам було представлено уривки із вистав «Сканінг», «Місто на Ч», «Мізантроп».

Хвилю емоцій у присутніх викликав діалог із вистави «Академія сміху», представлений Олегом Телятником та Павлом Гончаровим, які намагалися довести до глядача важливість сміху в житті людини.

Наприкінці зустрічі Олесь Павлютін подякував керівництву університету за запрошення та надану можливість поспілкуватися зі студентами.

– Ми працюємо для Вас, – наголосив режисер.

Ректор Східноєвропейського університету також подякувала митцям за багаторічну співпрацю та популяризацію національної культури з метою духовного виховання студентської молоді і вручила режисеру та акторському колективу почесні подяки.

 – Особисто для мене театр – це щось духовне і казкове, ми заохочуємо студентів до мистецтва і, проводячи такі заходи, прививаємо їм любов до театру, – зазначила ректор.

Цей день став справжнім святом для університету. Завдяки «живому» спілкуванню з акторами театр став неначе ближчим і зрозумілішим для студентів. На закінчення зустрічі студенти та викладачі вручили акторам квіти.