Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
За ініціативи студентів Східноєвропейського університету при кафедрі іноземних мов почав свою роботу англійський розмовний клуб “ExE-club”.
Мета цього клубу – навчити боротися зі страхами мовного бар’єру для живого спілкування незалежно від рівня знання мови. Це шанс для студентів і викладачів покращити рівень володіння англійською мовою та вдосконалити свої комунікативні навички.
Презентація клубу відбулася 9 жовтня 2015 року в конференц-залі Східноєвропейського університету. Відкриваючи перше засідання, завідувач кафедри іноземних мов З. М. Сушко акцентувала увагу присутніх на ідеї виникнення клубу, а доцент кафедри С. В. Купрікова озвучила основні принципи, завдання і план роботи на цей навчальний рік.
Під час заняття всі присутні спілкувалися виключно англійською, що дозволило зануритися в атмосферу іноземного середовища. Студенти і гості разом заспівали Гаудеамус – середньовічну студентську пісню. Після цього вони затвердили емблему і гімн клубу.
Засідання пройшло в атмосфері комфорту і затишку, а спілкування було невимушеним і люб’язним. Ще один плюс на користь відвідування розмовного клубу – можливість обговорити питання і проблеми, що виникли під час вивчення мови. Ви завжди можете звернутися до викладача за допомогою і роз`ясненням. Клуб любителів англійської мови надає можливість не тільки підвищити рівень англійської мови, а й знайти нових друзів, які так само зацікавлені у вивченні мови.
Кульмінацією першої зустрічі стало відпускання в небо повітряних кульок із паперовими голубами, на яких студенти написали свої мрії і побажання англійською.
Наступне засідання клубу відбудеться 22 листопада о 13.50. Запрошуємо всіх бажаючих!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!