Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Вітаємо завідувачку кафедри теорії і практики перекладу та іноземних мов Світлану Купрікову
Вітаємо завідувачку кафедри теорії і практики перекладу та іноземних мов Світлану КУПРІКОВУ з успішним Всеукраїнським науково-педагогічним підвищенням кваліфікації з філології «Сучасний лінгвістико-інформаційний дискурс: мовні засоби, наративи, символи, персоналії» у Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка та отриманням Сертифікату (180 годин – 6 ЄКТС).
Дякуємо Центру українсько-європейського наукового співробітництва за допомогу науково-педагогічним працівникам України за можливість здобувати нові знання та інтегрувати практичний досвід в освітній процес.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!