Випускний 2024
Початок нового етапу в житті
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Цінуємо те, за що боролися наші предки, пам’ятаємо всіх, хто загинув у цій боротьбі, будуємо майбутнє, в якому нам самим хотілося б жити. Вітаємо кожного українця з його святом, з Днем української державності!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!
Вітаємо завідувачку кафедри теорії і практики перекладу та іноземних мов Світлану Купрікову