Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
24 квітня 2014 р. у конференц-залі університету відбулась творча зустріч з акторами Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка.
Присутні отримали можливість наживо поспілкуватись з акторами та побачити уривки із вистав «Великий льох», «Лєна», «Місто на «Ч» та ін.
Наші гості із задоволенням розповідали про свої подальші творчі плани, відповідали на запитання.
Театр – це завжди свято.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!