Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
27 січня 2011 р. в університеті пройшов День відкритих дверей.
Для підготовки цього заходу викладачі кафедр інституту державного управління та права провели зустрічі з керівництвом шкіл, технікумів та колежів міста Черкаси та черкаської області.
Відвідувачам було запропоновано ознайомитись з сучасною матеріально-технічною базою університету, яка є досить потужною та інноваційною серед навчальних закладів України. Керівництво та професорсько-викладацький склад спілкувався з майбутніми студентами та надавали консультації щодо обраних спеціальностей.
Майбутніх абітурієнтів було ознайомлено з новими умовами прийому до ВНЗ у 2012 році.
Всього в цей день до університету завітали біля трьохсот гостей.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!