Тяжка, непоправна втрата для родини СУРА
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича- Кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
Методичний семінар для викладачів і вчителів англійської мови відбувся у Східноєвропейському університеті 14 вересня. Захід проведено в рамках відзначення року англійської мови в Україні спільно з видавництвом й екзаменаційним департаментом Кембриджського університету та компанією «Лінгвіст».
У семінарі взяли участь близько 100 вчителів і викладачів англійської мови із загальноосвітніх і вищих навчальних закладів Черкаської області. Тренерами виступили: директор школи англійської мови Cambridge Club Надія Приступа, консультант екзаменаційного департаменту Кембриджського університету в Україні Дарина Сіжук, методист видавництва Кембриджського університету Ганна Шовкалюк і керівник екзаменаційного центру Grade Education Centre Ольга Файзуліна.
Учасникам семінару розповіли про можливість навчання з метою підвищення рівня володіння англійською мовою, проходження тестування на підтвердження рівнів B2, С1 та методики викладання. Також вони мали нагоду переглянути виставку навчальних й екзаменаційних матеріалів і поспілкуватися з представниками екзаменаційних центрів CambridgeEnglish.
Наприкінці заходу учасники отримали сертифікати і призи від видавництва.
Колектив Східноєвропейського університету висловлює вдячність представникам Кембриджського університету за корисну і змістовну зустріч.
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича- Кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!