Тяжка, непоправна втрата для родини СУРА
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича- Кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
Із метою підвищення освітнього рівня та організації патріотичного виховання 22 квітня студенти спеціальності «Туризм» відвідали Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник та садибу сільського зеленого туризму «Коло друзів» у с. Будище Черкаського району.
Під час екскурсії студенти відвідали Музей історії Корсунь-Шевченківської битви, де експонуються матеріали, які розповідають про початок Другої світової війни, окупаційний режим на Корсунщині, рух Опору, звільнення Лівобережжя, про форсування Дніпра, початок звільнення Правобережжя і хід Корсунь-Шевченківської операції по оточенню і знищенню Червоною армією німецького угруповання та остаточне звільнення України, Східної Європи, капітуляцію Німеччини. Оглянули діораму “Корсунь-Шевченківська битва 1944 р.”
У музеї історії отримали майстер-клас з організації й проведення музейної екскурсії. Зокрема, студенти ознайомилися з історією Корсунщини, історією власників Корсунського староства та Корсунського маєтку кінця XVIII – початку ХІХ ст., з економічним та соціально-культурним розвитком краю цього періоду.
Оглянули відтворений інтер’єр кімнати української селянської хати кінця ХІХ – початку ХХ ст., де розміщений багатий етнографічний матеріал. Це речі, якими користувалися впродовж 100 років: жлукто, ступа, маслоробка, макітри, ліжко, ткацький верстат, веретено, скрині, рубель з качалкою тощо.
У садибі сільського, зеленого туризму «Коло друзів» (село Будище) студенти прослухали лекцію щодо організації прийому туристів в садибах сільського туризму, на практичному занятті навчились організовувати прийом та організацію харчування туристів.
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича- Кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!