Поєднання практики та відпочинку студентами-туристами

Із метою підвищення освітнього рівня та організації патріотичного виховання 22 квітня студенти спеціальності «Туризм» відвідали Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник та садибу сільського зеленого туризму «Коло друзів» у с. Будище Черкаського району.

Під час екскурсії студенти відвідали Музей історії Корсунь-Шевченківської битви, де експонуються матеріали, які розповідають про початок Другої світової війни, окупаційний режим на Корсунщині, рух Опору, звільнення Лівобережжя, про форсування Дніпра, початок звільнення Правобережжя і хід Корсунь-Шевченківської операції по оточенню і знищенню Червоною армією німецького угруповання та остаточне звільнення України, Східної Європи, капітуляцію Німеччини. Оглянули діораму “Корсунь-Шевченківська битва 1944 р.”

У музеї історії отримали майстер-клас з організації й проведення музейної екскурсії. Зокрема, студенти ознайомилися з історією Корсунщини, історією власників Корсунського староства та Корсунського маєтку кінця XVIII – початку ХІХ ст., з економічним та соціально-культурним розвитком краю цього періоду.

Оглянули відтворений інтер’єр кімнати  української селянської хати кінця ХІХ – початку ХХ ст., де розміщений багатий етнографічний матеріал. Це речі, якими користувалися впродовж 100 років: жлукто, ступа, маслоробка, макітри, ліжко, ткацький верстат, веретено, скрині, рубель з качалкою тощо.

У садибі сільського, зеленого туризму «Коло друзів» (село Будище) студенти прослухали лекцію щодо організації прийому туристів в садибах сільського туризму, на практичному занятті навчились організовувати прийом та організацію харчування туристів.