Тяжка, непоправна втрата для родини СУРА
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича- Кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
Традиційно слухачі курсів Школи краси та мистецтв Східноєвропейського університету разом із викладачами двічі на рік відвідують виставку з перукарського мистецтва «INTERSHARMУкраїна – 2015», що проходить в Києві.
Цього разу під час такої виставки 17 вересня вони взяли участь у майстер-класах всесвітньо відомого італійського стиліста, арт-директора компанії «Ga.Ma» Альберто Гомеса (Ель Житано) і перукаря року в Іспанії Вісенса Морето.
Метри перукарського мистецтва продемонстрували учасникам останні техніки і тенденції перукарської моди. Так, Ель Житано ознайомив наших майбутніх перукарів із техніками виконання стрижок на льоту, інноваційними методами укладки за допомогою щипців для випрямлення волосся, новими образами і трендами з кращих подіумів світу.
Вісенс Морето провів майстер-клас у стилі «Barbershop». Він розповів основи базових барберських технік, розкрив секрети авторських форм і технік виконання чоловічих стрижок ножицями і машинкою, ознайомив із технологіями створення різноманітних форм вусів і бороди.
Також учасникам заходу було презентовано широкий вибір сучасних інструментів у сфері перукарського мистецтва, манікюру, декоративної косметики і косметології.
Все це – непересічний досвід як для наших студентів, так і для викладачів, які із задоволенням постійно відвідують подібні заходи задля охоплення нових навичок сучасної перукарської справи та ознайомлення з новими тенденціями у сфері індустрії краси.
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича- Кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!