Зустріч студентів з письменником України Катериною Вербівською

Якщо людина талановита - вона талановита в усьому» - говорить народна мудрість. До того ж, вона повинна ще зуміти розвинути в собі всі ці дарування, відшліфувати свої здібності та донести їх до людства.

Саме з такою людиною, поетом, членом Національної спілки письменників України Катериною Вербівською  мали змогу зустритися студенти університету.

Вона Берегиня рідного слова. В поезіях Катерина Іванівна використовує багато рідковживаних слів, тим самим збагачує мову своїх читачів.Її поетичний дар дає нам можливість уявити в кольорах, звуках, пахощах неповторну красу природи, доторкнутися до душі письменниці, відчути силу та різноманіття кохання.

Присутні із захопленням слухали вірші у виконанні авторки. Відповідаючи на питання поетеса розповіла про те, як взялася за перо, що дає їй натхнення писати.

Зустрічі з такими людьми надихають нашу молодь творити, заряджають енергією і переповнюють позитивними емоціями.