Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Якщо людина талановита - вона талановита в усьому» - говорить народна мудрість. До того ж, вона повинна ще зуміти розвинути в собі всі ці дарування, відшліфувати свої здібності та донести їх до людства.
Саме з такою людиною, поетом, членом Національної спілки письменників України Катериною Вербівською мали змогу зустритися студенти університету.
Вона Берегиня рідного слова. В поезіях Катерина Іванівна використовує багато рідковживаних слів, тим самим збагачує мову своїх читачів.Її поетичний дар дає нам можливість уявити в кольорах, звуках, пахощах неповторну красу природи, доторкнутися до душі письменниці, відчути силу та різноманіття кохання.
Присутні із захопленням слухали вірші у виконанні авторки. Відповідаючи на питання поетеса розповіла про те, як взялася за перо, що дає їй натхнення писати.
Зустрічі з такими людьми надихають нашу молодь творити, заряджають енергією і переповнюють позитивними емоціями.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!