Студенти юридичного інституту зіграли в брейн-ринг

У Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту триває тиждень права з нагоди відзначення Дня юриста. Сьогодні студенти молодших курсів спеціальності «Право» зійшлися в інтелектуальному змаганні – брейн-рингу.

За звання найкмітливіших боролися 4 команди – по дві команди з коледжу та університету. Гра видалася цікавою і багатою на дотепні варіанти відповідей на витончені питання юридичної науки. Команди то вирівнювали рахунки, то вибивалися вперед. Зрештою, як і в кожній грі, визначилися свої переможці. Ними стали студенти 3 курсу Коледжу економіки і управління.

Загалом  під час проведення брейн-рингу панувала жвава атмосфера в дусі здорової конкуренції. Молодь вкрай зацікавились таким оригінальним форматом перевірки знань. І гравці,  і організатори отримали велику кількість позитивних емоцій та вражень.