Участь в осінній онлайн-школі EU4DEFA 2.0.
а проєктом програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+, модуль жан моне «ЄС для розвитку цифрової, екологічної та фінансової обізнаності громадян»
У Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту триває тиждень права з нагоди відзначення Дня юриста. Сьогодні студенти молодших курсів спеціальності «Право» зійшлися в інтелектуальному змаганні – брейн-рингу.
За звання найкмітливіших боролися 4 команди – по дві команди з коледжу та університету. Гра видалася цікавою і багатою на дотепні варіанти відповідей на витончені питання юридичної науки. Команди то вирівнювали рахунки, то вибивалися вперед. Зрештою, як і в кожній грі, визначилися свої переможці. Ними стали студенти 3 курсу Коледжу економіки і управління.
Загалом під час проведення брейн-рингу панувала жвава атмосфера в дусі здорової конкуренції. Молодь вкрай зацікавились таким оригінальним форматом перевірки знань. І гравці, і організатори отримали велику кількість позитивних емоцій та вражень.
а проєктом програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+, модуль жан моне «ЄС для розвитку цифрової, екологічної та фінансової обізнаності громадян»
Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова взяв активну участь у важливому регіональному семінарі, присвяченому сучасному стану системи забезпечення якості вищої освіти в Україні!
Шановні колеги та здобувачі освіти. Запрошує вас взяти участь у VІІІ учнівсько-студентській конференції «Молодіжна наука у контексті суспільно-економічного розвитку країни».