Добрий вечір, люди, ми йдемо до хати, щоб із колядою всіх вас привітати!

З давніх-давен новорічні та різдвяні свята на Україні були у великій пошані. Більш колядок і щедрівок передалася нам у спадок ще з часів язичництва, коли Бога-сонце називали Лада, і в його честь в кінці грудня, коли сонце починало набирати сил та перемагати ніч, святкували велике свято. Те свято називали «Ко-Ладу».

З цього слова і пішла Коляда.

В нашому університеті з великою ставляться до народних традицій, тому напередодні новорічних свят, за старовинним звичаєм, наші студенти зібралися разом, щоб дзвінкими колядками та щиросердними побажаннями поздоровити викладачів, співробітників та своїх друзів з наступаючим Новим роком та Різдвом. Ректор університету привітала колядників теплими словами та солодкими подарунками.

Хай святкова Коляда кожного року приходить в кожну хату, а разом із нею щастя, спокій, добро та любов.