Тяжка, непоправна втрата для родини СУРА
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича- Кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
З давніх-давен новорічні та різдвяні свята на Україні були у великій пошані. Більш колядок і щедрівок передалася нам у спадок ще з часів язичництва, коли Бога-сонце називали Лада, і в його честь в кінці грудня, коли сонце починало набирати сил та перемагати ніч, святкували велике свято. Те свято називали «Ко-Ладу».
З цього слова і пішла Коляда.
В нашому університеті з великою ставляться до народних традицій, тому напередодні новорічних свят, за старовинним звичаєм, наші студенти зібралися разом, щоб дзвінкими колядками та щиросердними побажаннями поздоровити викладачів, співробітників та своїх друзів з наступаючим Новим роком та Різдвом. Ректор університету привітала колядників теплими словами та солодкими подарунками.
Хай святкова Коляда кожного року приходить в кожну хату, а разом із нею щастя, спокій, добро та любов.
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича- Кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.