Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
24 квітня 2012 р. викладачі СУЕМ взяли участь в роботі Міжнародної науково - практична конференції «Корпоративно-соціальна відповідальність бізнесу – фактор сталого розвитку держави», яка відбулася в Києві на базі Академії праці і соціальних відносин Федерації профспілок України.
Співорганізаторами конференції були: Федерація професійних спілок України; Міжнародна асоціація навчальних і наукових установ з підготовки кадрів для соціально-трудової сфери; Українська асоціація з розвитку менеджменту та бізнес-освіти; Академія праці і соціальних відносин Федерації профспілок України. Конференція проводилась за підтримки Мережі Глобального договору ООН в Україні.
Нагадаємо, що Східноєвропейський університет є одним із перших вищих навчальних закладів України, що підтримав ініціативу впровадження та викладання дисципліни «Корпоративна соціальна відповідальність бізнесу» в вищих навчальних закладах. Саме тому тематика даної конференції не могла не зацікавити наших науковців.
В рамках секційного засідання «Соціальна відповідальність освіти перед суспільством» була представлена доповідь ректора Східноєвропейського університету, д.е.н., професора Н.Л.Казарінової., що відображала власне практичне бачення проблем реалізації КСВ в освітньому просторі України, зокрема в вищій освіті.
На секційному засіданні «Корпоративна соціальна відповідальність – складова стратегії розвитку українських компаній» була представлена доповідь старшого викладача кафедри менеджменту організацій В.В.Возної щодо реалізації КСВ малого та середнього бізнесу в Черкаському регіоні.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!