Тяжка, непоправна втрата для родини СУРА
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича- Кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
Знайомство із нашим університетом в День відкритих дверей продовжилось для студентів Смілянського технікуму харчових технологій спілкуванням із викладачами кафедри соціально-гуманітарних дисциплін.
Питання свідомого вибору напрямку подальшого навчання, розуміння відповідальності студента щодо формування самосвідомості майбутнього фахівця, методики самовиховання та самовдосконалення стали предметом обговорення на семінарі «Культура взаємодії викладача і студента в сучасних умовах освітнього простору».
Успішний пошук власного життєвого і професійного шляху, результативність творчого самовираження молодої людини стають наслідками свідомого ставлення до навчання, яке в свій час сприяло плідному співробітництву у відносинах із викладачами, - таким став лейтмотив проведеного семінару.
В свою чергу, представники Смілянського технікуму харчових технологій висловили вдячність за організацію семінару і бажання подальшої співпраці із нашим університетом.
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича- Кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!