Семінар «Культура взаємодії викладача і студента в сучасних умовах освітнього простору»

Знайомство із нашим університетом в День відкритих дверей продовжилось для студентів Смілянського технікуму харчових технологій спілкуванням із викладачами кафедри соціально-гуманітарних дисциплін.

Питання свідомого вибору напрямку подальшого навчання, розуміння відповідальності студента щодо формування самосвідомості майбутнього фахівця, методики самовиховання та самовдосконалення стали предметом обговорення на семінарі «Культура взаємодії викладача і студента в сучасних умовах освітнього простору».

Успішний пошук власного життєвого і професійного шляху, результативність творчого самовираження молодої людини стають наслідками свідомого ставлення до навчання, яке в свій час сприяло плідному співробітництву у відносинах із викладачами, - таким став лейтмотив проведеного семінару.

В свою чергу, представники Смілянського технікуму харчових технологій висловили вдячність за організацію семінару і бажання подальшої співпраці із нашим університетом.