Випуск у школі краси та мистецтв

У Школі краси та мистецтв Східноєвропейського університету відбувся випуск слухачів-перукарів, які навчалися відповідно до договору з обласним центром зайнятості.

Навчання тривало протягом 5 місяців. За цей час слухачі набули навичок виконання стрижок, зачісок, фарбування, хімічної завивки тощо. На випускному іспиті вони представили комісії базову жіночу стрижку з укладанням феном і вечірню зачіску на довгому волоссі. Також слухачі склали теоретичний іспит, на якому продемонстрували гарні знання з матеріалознавства, охорони праці, техніки перукарської справи, санітарії та гігієни.

Викладачі школи побажали новоспеченим фахівцям творчого натхнення, вдячних клієнтів, а також запросили до участі в конкурсі з перукарського мистецтва, що проходитиме в Києві навесні.

Вітаємо наших випускників! Зичимо завжди займатися улюбленою справою і крокувати в ногу з сучасними тенденціями.