Триває набір слухачів курсів до школи краси та мистецтв

Школа краси та мистецтв Східноєвропейського університету запрошує на навчання

За фаховими напрямами:

-       перукарське мистецтво;

-       стилістика і візаж;

-       манікюрна справа;

-       художній розпис нігтів.

Викладачі курсів – майстри із багаторічним досвідом та індивідуальним підходом до кожного студента. Вони навчать вас як основам, так і новітнім технікам й тенденціям у сфері індустрії краси. Ви отримаєте не лише теоретичну базу, а й відчуєте атмосферу реальної роботи в салоні.

Слухачі курсів щорічно відвідують Міжнародну виставку парфумерії і косметики «INTERSHARM – Україна» в Києві, де вони мають нагоду довідатися про інновації у перукарському мистецтві, а також взяти участь у майстер-класах відомих перукарів України та країн Європи. Здобуті знання, практичні навички та власні ідеї слухачі Школи демонструють на міжнародних та всеукраїнських конкурсах і чемпіонатах, впевнено здобуваючи призові місця.

Щороку для слухачів курсів проводиться «Фестиваль зачісок», на який з метою працевлаштування майбутніх випускників запрошуються керівники перукарень і салонів краси Черкаської області. Тож, презентувавши бездоганні образи, слухачі мають реальні шанси відразу ж отримати робоче місце.

Курсова підготовка триває від 2-х до 10-ти місяців залежно від обраного фаху за денною та вечірньою формою навчання.

Ми гарантуємо якісне навчання на професійному рівні, лояльні ціни та консультаційну підтримку по завершенні курсів.

666422 (2)

Закінчивши навчання, слухачі отримають свідоцтво державного зразка.

Довідки за телефонами: (0472) 71 22 09, 063 441 79 15