Нова перемога перукарів 2016!

24 листопада слухачі – перукарі Центру курсової підготовки університету взяли участь у відбірковому турі Всеукраїнського конкурсу «Снігова королева», який проводила компанія  « Естель ». До складу журі входили провідні майстри та технологи міста Черкас та міста Києва.

Наші перукарі зайняли призові місця у номінаціях « Міс Актуальність » (майстер Гордієнко Олександра) та  « Міс Зима »  (майстер Пшенічкіна Ірина).

Слід відзначити Гончар Зінаїду, яка здобула  ІІ місце в конкурсі серед 19 учасників.

Всі учасники були нагороджені призами та дипломами за активну участь у конкурсі. Наш університет отримав подяку від компанії «Естель» .

Бажаємо нашим слухачам-перукарям та викладачам надалі брати активну участь у конкурсах, творчого зростання та подальших перемог!