Нові знання, щире спілкування та English atmosphere
Учасники Університету третього віку завітали до Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова на заняття з англійської мови.
Для студентів спеціальності «Автомобільний транспорт і ремонт двигунів» відбулося навчально-практичне заняття під керівництвом доктора технічних наук Дмитра Рубана.
Практика проводилася із застосуванням сучасного комп’ютерного тренажера, що моделює роботу двигуна внутрішнього згоряння.
Використання таких симуляторів дозволяє студентам краще зрозуміти принципи роботи механізмів та фактично «відчути» роботу двигуна у віртуальному середовищі без ризику пошкодження дорогого обладнання або отримання травм.
Тема заняття:
«Діагностика та дефектування деталей двигуна внутрішнього згоряння у віртуальному середовищі».
Мета заняття:
• опанування алгоритму розбирання двигуна та виявлення несправностей за допомогою 3D-симулятора;
• формування логічного мислення під час аналізу причин несправностей у роботі двигуна.
Проведення таких занять сприяє поєднанню теоретичних знань із практичними навичками та підготовці майбутніх фахівців автомобільної галузі до роботи з сучасними технологіями діагностики і ремонту двигунів.
Учасники Університету третього віку завітали до Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова на заняття з англійської мови.
У добу стрімких суспільних трансформацій особливої актуальності набуває взаємодія соціальних і гуманітарних технологій з освітнім простором та філософським осмисленням розвитку людини.
У СУРА відбувся мистецький захід, присвячений 155-річчю від дня народження Лесі Українки